Стартувала «Літня школа радиста»
1 червня розпочала свою роботу в дистанційному форматі «Літня школа радиста» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Цього року до участі у проєкті долучилися 26 дітей громади, які вирішили провести літні канікули цікаво, пізнавально та з користю.
Педагоги радіоклубу підготували для учасників захоплюючу програму, що поєднує технічну творчість, сучасні технології та інтелектуальне дозвілля. Протягом роботи школи діти ознайомляться з азбукою Морзе, основами радіозв’язку, можливостями штучного інтелекту, братимуть участь в інтелектуальних іграх, вікторинах та інших пізнавальних заходах.
Перші дні роботи школи пройшли у дружній та невимушеній атмосфері. Учасники познайомилися між собою, дізналися про особливості роботи «Літньої школи радиста» та зробили свої перші кроки у вивченні азбуки Морзе. Уже на першому занятті діти успішно опанували перші літери телеграфної абетки та спробували себе в ролі юних радистів.
«Літня школа радиста» – це не лише можливість отримати нові знання, а й чудова нагода знайти друзів, розвинути свої здібності та відкрити для себе захопливий світ радіозв’язку.
Бажаємо всім учасникам наполегливості, натхнення, гарного настрою та яскравих літніх вражень!
Колаж створено за допомогою застосунку: Сanva.com