Марафон яскравих емоцій онлайн-табору «СОНЕЧКО» триває
З 15 червня 2026 року продовжено марафон яскравих емоцій у онлайн-таборі організованого дозвілля «Сонечко» Херсонського Центру позашкільної роботи. Творчий педагогічний колектив закладу продовжує перейматися гармонійним розвитком особистостей у ІІ зміні. Вихованців онлайн-табору і надалі чекає безпечне середовище, різноманіття програм, затишна атмосфера, подорожі у світ театрального, образотворчого, хореографічного, декоративно-ужиткового мистецтва. Діти відпочивають від гаджетів, навчаються самостійності, командній роботі, знаходять нових друзів та розкривають свій творчий та лідерський потенціал.
Перший день роботи пройшов жваво та насичено. Діти побували на занятті у керівника гуртка образотворчого мистецтва «Сучасне мистецтво» Олесі АРТЬОМОВОЇ, під час якого відбувалося знайомство з круїзним лайнером, повноцінним готелем на воді, призначеним для туристичних подорожей між різними країнами та містами. Кожен малював свій лайнер та здійснив на ньому подорож до країни своєї мрії.
Разом з керівником театру-студії «Сувенір» Ганною МОРГУНОВОЮ вихованці побували у театрі та спробували себе у якості актора, залюбки вимовляли та вчили скоромовки, розкрили свій творчий потенціал та подолали страх виступів.
Практиканти Бериславського фахового педагогічного коледжу ім. В.Ф. Беньковського ХДУ організовували проведення різноманітних простих, веселих пізнавальних ігор для «маленьких сонечок».
Під час розважальної програми «Хвеська подорожує», яку запропонували дітям педагогічні працівники відділу організаційно-масової роботи Ілона ОНИЩУК, Наталія ВОЛКОВА та Ольга ЧАБАНЕНКО, діти із задоволенням співали, танцювали та розважалися.
Педагогічний колектив Центру бажає дітям здійснення всіх мрій, натхнення для нових досягнень і незламної віри у себе, відчувати радість від спілкування кожного дня з новими друзями!